Ofertă acceptată Cumpărare directă

Xerox 113R00670 cilindru (drum cartridge) original pt Phaser 5500/5550 - 60.000 pag.

Număr anunț
DA23088488
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.277 RON
Valoare atribuită
1.277 RON
Data publicării
21.05.2019 11:31
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 11:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.277 RON

din 1.277 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.