Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lexmark 50F0Z00 (500Z) unitate imagine (cilindru) + Lexmark B242H00 cartus toner
- Număr anunț
- DA23083869
- Autoritate contractantă
- SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA ELIAS (CUI 4192537)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
- Cod CPV
- 30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.292 RON
- Valoare atribuită
- 1.296 RON
- Data publicării
- 21.05.2019 08:48
- Termen limită
- 26.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 14:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.296 RON
din 1.292 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro