Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DRUM UNIT 140.000 imagini ptr iR2520/2525/2530 si 169.000 imagini pentru iR2535/2545
- Număr anunț
- DA23078229
- Autoritate contractantă
- Parchetul de pe langa Tribunalul Giurgiu (CUI 5843153)
- Furnizor / câștigător
- COSMIC PRINTER EXPERT SRL (CUI RO20649429)
- Cod CPV
- 30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 858,45 RON
- Valoare atribuită
- 858,45 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 13:20
- Termen limită
- 26.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 12:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
858,45 RON
din 858,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro