Ofertă acceptată Cumpărare directă

Toner TN322 original Konica

Număr anunț
DA23073134
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL MURES (CUI 4322343)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
538,41 RON
Valoare atribuită
538,41 RON
Data publicării
20.05.2019 10:32
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 08:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

538,41 RON

din 538,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.