Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus toner compatibil PGI 570BK, 571-Cyan, Magenta

Număr anunț
DA23059952
Autoritate contractantă
Comuna Pojorata (CUI 4441425)
Furnizor / câștigător
PULSAR S.R.L. (CUI RO6407144)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
213,30 RON
Valoare atribuită
213,30 RON
Data publicării
17.05.2019 08:55
Termen limită
22.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 11:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

213,30 RON

din 213,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.