Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet conform anunt nr: ADV1076558
- Număr anunț
- DA23059255
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA TEHNOLOGII PENTRU ENERGIA NUCLEARA (CUI RO32306920)
- Furnizor / câștigător
- SKY GROUP SRL (CUI RO16365631)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.880 RON
- Valoare atribuită
- 2.880 RON
- Data publicării
- 17.05.2019 08:09
- Termen limită
- 22.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 11:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.880 RON
din 2.880 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro