Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet papetarie si imprimate

Număr anunț
DA23090854
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit nr.8 (CUI 4666274)
Furnizor / câștigător
DARCOM SRL (CUI RO2161720)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
234,16 RON
Valoare atribuită
234,16 RON
Data publicării
21.05.2019 13:01
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 14:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

234,16 RON

din 234,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.