- Număr anunț
- DA23090747
- Autoritate contractantă
- SCOALA PROFESIONALA SPECIALA SAMUS CLUJ-NAPOCA (CUI 5120741)
- Furnizor / câștigător
- SUPREMOFFICE SRL (CUI RO15241139)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 133,90 RON
- Valoare atribuită
- 133,90 RON
- Data publicării
- 21.05.2019 12:57
- Termen limită
- 26.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 13:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
133,90 RON
din 133,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro