Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CARTON COPIATOR A4 ALB PREMIER 200G XEROX
- Număr anunț
- DA23090608
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI JUDETULUI CLUJ (CUI 4288012)
- Furnizor / câștigător
- LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI RO11040604)
- Cod CPV
- 30197600-2 · Hartie si carton tratate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 140 RON
- Valoare atribuită
- 140 RON
- Data publicării
- 21.05.2019 12:52
- Termen limită
- 26.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 14:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
140 RON
din 140 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro