Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DVD-Writer extern Asus Ultra Slim SDRW-08U7M, compatibil Mac OS, DVD-RW 8x, include 2 x M-Disc, Arg
- Număr anunț
- DA23086268
- Autoritate contractantă
- Comuna Corund (CUI 4246084)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30233152-1 · Dispozitiv de citire si/sau inscriptionare DVD-uri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 149,57 RON
- Valoare atribuită
- 149,57 RON
- Data publicării
- 21.05.2019 10:16
- Termen limită
- 26.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 14:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
149,57 RON
din 149,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro