Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sursa ATX calculator (PC), RPC 55P00P, 550W (PWPS-055P00P-BU01A)
- Număr anunț
- DA23086211
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL MEHEDINTI (CUI 4426654)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
- Cod CPV
- 30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 213 RON
- Valoare atribuită
- 213 RON
- Data publicării
- 21.05.2019 10:14
- Termen limită
- 26.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 10:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
213 RON
din 213 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro