Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARD DISK LAPTOP ST1000LX015-SG SSHD2.5 1TB SATA

Număr anunț
DA23083861
Autoritate contractantă
Comuna Blandiana (CUI 4562303)
Furnizor / câștigător
XEROM SERVICE SRL (CUI RO2769214)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
300 RON
Valoare atribuită
300 RON
Data publicării
21.05.2019 08:48
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 09:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

300 RON

din 300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.