Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop ASUS X507UA-EJ782, 15.6 FHD (1920X1080), Anti-Glare (mat), Intel Core i5-8250U (6M Cache, up

Număr anunț
DA23083839
Autoritate contractantă
Comuna Blandiana (CUI 4562303)
Furnizor / câștigător
XEROM SERVICE SRL (CUI RO2769214)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100 RON
Valoare atribuită
2.100 RON
Data publicării
21.05.2019 08:46
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 09:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100 RON

din 2.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.