Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Laptop HP 17-ca0007nq, AMD Ryzen 5 2500U pana la 3.6GHz, 17.3" Full HD, 8GB, SSD 256GB, AMD Radeon V
- Număr anunț
- DA22766840
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT (CUI 4267192)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.695,24 RON
- Valoare finală
- 7.695,24 RON
- Data publicării
- 05.04.2019 11:31
- Termen limită
- 26.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 12:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.