Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Modernizare Grup Sanitar si igienizare bucatarie Camin Cultural Soimus, comuna Sieu, jud. BN
- Număr anunț
- DA23085838
- Autoritate contractantă
- COMUNA SIEU (CONSILIUL LOCAL) (CUI 4426956)
- Furnizor / câștigător
- BLANZI CONSTRUCTION SRL (CUI 37652887)
- Cod CPV
- 45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.813,68 RON
- Valoare atribuită
- 29.813,68 RON
- Data publicării
- 21.05.2019 10:02
- Termen limită
- 26.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 12:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
29.813,68 RON
din 29.813,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro