Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrări de tratare cu substanțe ignifuge și protecție a lemnului la șarpantele din lemn
- Număr anunț
- DA23082507
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VASLUI (CUI 17095927)
- Furnizor / câștigător
- AVA STING SRL (CUI 16659548)
- Cod CPV
- 45343100-4 · Lucrari de ignifugare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.937,60 RON
- Valoare atribuită
- 12.937,60 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 16:06
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2019 16:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.937,60 RON
din 12.937,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro