Ofertă acceptată Cumpărare directă

Modernizare imprejmuire teren sport la scoala gimnaziala Ionesti

Număr anunț
DA23071594
Autoritate contractantă
COMUNA IONESTI VALCEA (CUI 2573837)
Furnizor / câștigător
S.C. SEDRAG S.R.L.-D (CUI RO37476020)
Cod CPV
44313100-8 · Imprejmuire cu plasa metalica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
195.023,33 RON
Valoare atribuită
195.023,33 RON
Data publicării
20.05.2019 09:33
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 08:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

195.023,33 RON

din 195.023,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.