Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii artistice (servicii magie/iluzionism) cu ocazia zilei de 1 IUNIE - Ziua copilului
- Număr anunț
- DA23090010
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL NICOLAE IORGA (CUI 31213963)
- Furnizor / câștigător
- LORENZO - CRISTIAN SHOP SRL (CUI 36331951)
- Cod CPV
- 92312250-8 · Servicii prestate de artisti independenti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.662,45 RON
- Valoare atribuită
- 16.662,45 RON
- Data publicării
- 21.05.2019 12:30
- Termen limită
- 26.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 13:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.662,45 RON
din 16.662,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro