Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SE TIMISOARA - Contact auxiliar lateral 1NO+1NC SIEMENS
- Număr anunț
- DA23080867
- Autoritate contractantă
- ELECTRIFICARE CFR S.A. (CUI 16828396)
- Furnizor / câștigător
- LOGIMAETICS ELECTRIC SRL (CUI RO15871312)
- Cod CPV
- 31210000-1 · Aparate electrice de comutare sau de protectie a circuitelor electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 52,98 RON
- Valoare atribuită
- 52,98 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 14:54
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2019 15:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
52,98 RON
din 52,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro