Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Proiect si bransament gaze Scoala nr. 4 Elena Donici Cantacuzino
- Număr anunț
- DA23075544
- Autoritate contractantă
- ORASUL PUCIOASA (CUI 4280302)
- Furnizor / câștigător
- ILVA IMPEX SRL (CUI RO7790950)
- Cod CPV
- 45231223-4 · Lucrari auxiliare pentru distribuirea gazului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.403,36 RON
- Valoare atribuită
- 8.403,36 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 11:51
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 09:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.403,36 RON
din 8.403,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro