Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE PACHET BATERII SI ACUMULATORI ELECTRICI - pentru SDEE TN - Sucursala Bistrita
- Număr anunț
- DA23079528
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- DELEROM ACTIV S.R.L. (CUI 22790598)
- Cod CPV
- 31440000-2 · Baterii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 630,90 RON
- Valoare atribuită
- 630,90 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 14:06
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 09:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
630,90 RON
din 630,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro