Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie materiale auto
- Număr anunț
- DA23082921
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Dunarea" al judetului Braila (CUI 4205530)
- Furnizor / câștigător
- ALHAMBRA IMPEX SRL (CUI RO8511850)
- Cod CPV
- 34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 852,99 RON
- Valoare atribuită
- 852,99 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 17:15
- Termen limită
- 26.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 13:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
852,99 RON
din 852,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro