Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Toprinse-detergent clatire masini profes. spalat vase
- Număr anunț
- DA23059199
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
- Furnizor / câștigător
- OVIVA DISTRIBUTION SRL (CUI RO17676130)
- Cod CPV
- 39832000-3 · Produse pentru spalat vase (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 336,80 RON
- Valoare atribuită
- 408,20 RON
- Data publicării
- 17.05.2019 08:03
- Termen limită
- 22.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 11:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
408,20 RON
din 336,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro