Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ALCOOL SANITAR 0.500 ML
- Număr anunț
- DA23076267
- Autoritate contractantă
- Centrul de Ingrijire si Asistenta pentru Persoane Adulte cu Handicap Liliesti-Baicoi (CUI 2844057)
- Furnizor / câștigător
- CARPEXIMO COM PROD SRL (CUI RO10379425)
- Cod CPV
- 24322510-5 · Alcool etilic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 184,96 RON
- Valoare atribuită
- 184,96 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 12:16
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 10:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
184,96 RON
din 184,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro