Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,2% sub estimat
Achiz.serv. intocmire DTAC - Modernizare drumuriin com. Chinteni - 22 km
- Număr anunț
- DA23057769
- Autoritate contractantă
- COMUNA CHINTENI JUDETUL CLUJ (CUI 4923998)
- Furnizor / câștigător
- LA CONSULT & DEVELOPMENT SRL (CUI RO19197907)
- Cod CPV
- 71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 99.000 RON
- Valoare atribuită
- 97.800 RON 1,2% sub estimat
- Data publicării
- 16.05.2019 15:38
- Termen limită
- 22.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 11:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
97.800 RON
din 99.000 RON estimat
1,2%
Adjudecat la 98,8% din estimat · economie 1.200 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.