Ofertă acceptată
Cumpărare directă
achizitie produse de resortul cunoasterii si asistentei psihologice
- Număr anunț
- DA23087501
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - UNITATEA MILITARA 01556 MANGALIA (CUI 22365032)
- Furnizor / câștigător
- D & D CONSULTANTS GRUP SRL (CUI RO14937087)
- Cod CPV
- 33156000-8 · Material de testare psihologica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 604,87 RON
- Valoare atribuită
- 604,87 RON
- Data publicării
- 21.05.2019 10:56
- Termen limită
- 26.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 12:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
604,87 RON
din 604,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro