Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DVD+R DOUBLE LAYER 8.5 GB 240 MIN TRAXDATA 10/SET DVD+R DLTR
- Număr anunț
- DA23090844
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI GIURGIU (CUI 9902350)
- Furnizor / câștigător
- AMM (CUI RO9098809)
- Cod CPV
- 30234300-1 · Compact-discuri (CD-uri) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25,10 RON
- Valoare atribuită
- 25,10 RON
- Data publicării
- 21.05.2019 13:00
- Termen limită
- 26.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 13:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
25,10 RON
din 25,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro