Ofertă acceptată
Cumpărare directă
geam oglinda stanga pentru raba
- Număr anunț
- DA23089625
- Autoritate contractantă
- Electrocentrale Constanta S.A. (CUI RO33636420)
- Furnizor / câștigător
- ARDAROM ACTIV SRL (CUI RO31182727)
- Cod CPV
- 34900000-6 · Diverse echipamente de transport si piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 54,62 RON
- Valoare atribuită
- 54,62 RON
- Data publicării
- 21.05.2019 12:14
- Termen limită
- 26.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 12:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
54,62 RON
din 54,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro