Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale retele optice

Număr anunț
DA23088178
Autoritate contractantă
AUTORITATEA PENTRU ADMINISTRAREA ACTIVELOR STATULUI (CUI 11795573)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
31340000-1 · Accesorii de cablu, izolate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
362,89 RON
Valoare atribuită
362,89 RON
Data publicării
21.05.2019 11:19
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 11:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

362,89 RON

din 362,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.