Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Panou frontal BTL-5000 5,7"
- Număr anunț
- DA23081324
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN TG-JIU (CUI 4448067)
- Furnizor / câștigător
- BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI RO9731314)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.847,50 RON
- Valoare atribuită
- 3.847,50 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 15:12
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 07:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.847,50 RON
din 3.847,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro