Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tableta monitorizare aparate respirat
- Număr anunț
- DA23086864
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situaţii de Urgenţă "Ţara Bârsei" al judeţului Braşov (CUI 4317541)
- Furnizor / câștigător
- BITERA SOLUTIONS SRL (CUI RO30514267)
- Cod CPV
- 35111100-6 · Aparate de respirat pentru interventiile in caz de incendiu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.636 RON
- Valoare atribuită
- 3.636 RON
- Data publicării
- 21.05.2019 10:34
- Termen limită
- 26.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 11:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.636 RON
din 3.636 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro