Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE DIRECTA

Număr anunț
DA23086319
Autoritate contractantă
Comuna Sanger (Primaria) (CUI 5669333)
Furnizor / câștigător
COPY TECH COMPUTER SRL (CUI RO24213537)
Cod CPV
35821000-5 · Steaguri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
201,68 RON
Valoare atribuită
201,68 RON
Data publicării
21.05.2019 10:18
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 13:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

201,68 RON

din 201,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.