Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Intocmire documentatii de repozitionare imobile tarlaua ,,SES"
- Număr anunț
- DA23065947
- Autoritate contractantă
- Comuna Galda de Jos (Consiliul Local Galda de Jos), Jud. Alba (CUI 4561928)
- Furnizor / câștigător
- DONCUŢ G. GHEORGHE-RADU - PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 27722403)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare finală
- 3.000 RON
- Data publicării
- 17.05.2019 12:35
- Data finalizării
- 21.05.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.