Ofertă acceptată Cumpărare directă

SCUTECE ADULTI

Număr anunț
DA23084559
Autoritate contractantă
CENTRUL DE RECUPERARE SI REABILITARE NEUROPSIHIATRICA RAZBOIENI (CUI 2614082)
Furnizor / câștigător
TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI RO9693687)
Cod CPV
33751000-9 · Scutece de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.533,20 RON
Valoare atribuită
2.533,20 RON
Data publicării
21.05.2019 09:17
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 10:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.533,20 RON

din 2.533,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.