Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Livrare/instalare/configurare Echipament Hi-trax
- Număr anunț
- DA23075387
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Aeroportul International "George Enescu" Bacau (CUI RO4278841)
- Furnizor / câștigător
- UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A. (CUI 18165761)
- Cod CPV
- 38581000-1 · Echipament de scanare a bagajelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 134.500 RON
- Valoare atribuită
- 134.500 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 11:46
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2019 13:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
134.500 RON
din 134.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro