Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Plasă de protecție teren sport cu snur de 2 mm cu impregnare și vopsire la Sala Gradinari
- Număr anunț
- DA23092463
- Autoritate contractantă
- Directia Judeteana pentru Sport si Tineret Iasi (CUI 27468756)
- Furnizor / câștigător
- NECULAESI A. VICENTIU IULIAN (CUI 40878680)
- Cod CPV
- 39541210-1 · Plase cu fire innodate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.800 RON
- Valoare atribuită
- 6.800 RON
- Data publicării
- 21.05.2019 14:07
- Termen limită
- 26.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 14:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.800 RON
din 6.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro