Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vitrina frigorifica profesionala cu o usa Whirlpool ADN 201

Număr anunț
DA23091790
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Cronici Schitu Greci (CUI 5009418)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
39133000-3 · Vitrine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.563,01 RON
Valoare atribuită
1.563,01 RON
Data publicării
21.05.2019 13:37
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 13:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.563,01 RON

din 1.563,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.