Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Espressor automat DE LONGHI Magnifica S ECAM 22.320.SB, 1.8l, 1450W, negru-argintiu/ Espressor autom
- Număr anunț
- DA23091512
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL VRANCEA (CUI 4298040)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39711310-5 · Filtre de cafea electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.886,42 RON
- Valoare atribuită
- 3.886,42 RON
- Data publicării
- 21.05.2019 13:25
- Termen limită
- 26.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 14:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.886,42 RON
din 3.886,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro