Număr anunț
DA23085839
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC TANDAREI (CUI 4365417)
Furnizor / câștigător
VALTER COM SRL (CUI 6626012)
Cod CPV
39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
403,36 RON
Valoare atribuită
403,36 RON
Data publicării
21.05.2019 10:02
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 10:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

403,36 RON

din 403,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.