Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE CONFECTIONAT MASA CONSILIU

Număr anunț
DA23081705
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01026 BUCURESTI (CUI 4193184)
Furnizor / câștigător
SUPERMOB (CUI 14676178)
Cod CPV
39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.860 RON
Valoare atribuită
2.860 RON
Data publicării
20.05.2019 15:27
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 15:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.860 RON

din 2.860 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.