Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aer conditionat BEKO BRVPF120/121, A++/A+, 12.000BTU/h, kit instalare +instalare
- Număr anunț
- DA23071318
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.260,35 RON
- Valoare atribuită
- 1.260,35 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 09:23
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 08:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.260,35 RON
din 1.260,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro