Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet materiale constructii diverse
- Număr anunț
- DA23065930
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE "Eftimie Diamandescu" Balaceanca (CUI 4364519)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI RO5340801)
- Cod CPV
- 44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 746,81 RON
- Valoare atribuită
- 746,81 RON
- Data publicării
- 17.05.2019 12:34
- Termen limită
- 26.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 12:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
746,81 RON
din 746,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro