Ofertă refuzată Cumpărare directă

Bare transversale Thule Squarebar 760 pentru DACIA Duster, 5 usi SUV, model 2014-2017

Număr anunț
DA23081476
Autoritate contractantă
UM 0586 Miercurea Ciuc (CUI 4367825)
Furnizor / câștigător
VIVA METAL DECOR SRL (CUI RO17295275)
Cod CPV
44112420-8 · Suporturi de acoperis (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
533 RON
Valoare finală
533 RON
Data publicării
20.05.2019 15:18
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
20.05.2019 16:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.