Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lada Frigorifica Auto 220/12V Capacitate 24L cu Functie de Racire si Incalzire Teesa.
- Număr anunț
- DA23091009
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR SALAJ (CUI 4291778)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI RO15651244)
- Cod CPV
- 37414200-5 · Lazi frigorifice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 926,13 RON
- Valoare atribuită
- 926,13 RON
- Data publicării
- 21.05.2019 13:07
- Termen limită
- 26.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 13:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
926,13 RON
din 926,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro