Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asistenta pentru Actualizare, dezvoltare SCIM- OSGG 600/2018 si a Procedurilor CEAC

Număr anunț
DA23085225
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.66 (CUI 23995249)
Furnizor / câștigător
EXPERT TEAMOFFICE S.R.L. (CUI 34761804)
Cod CPV
79420000-4 · Servicii conexe managementului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
21.05.2019 09:40
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 09:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.