Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare agregate reciclate de otelarie si transport ,concasata 0-45 mm
- Număr anunț
- DA23084527
- Autoritate contractantă
- Comuna Tartasesti (CUI 4280426)
- Furnizor / câștigător
- CRIG COMPANY SRL (CUI 24380853)
- Cod CPV
- 14212300-3 · Piatra de cariera si concasata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 114.816 RON
- Valoare atribuită
- 114.816 RON
- Data publicării
- 21.05.2019 09:16
- Termen limită
- 26.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 12:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
114.816 RON
din 114.816 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro