Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tp-Link Switch 16 Port-uri 10/100/1000 Gigabit, carcasa metalica 1U 19-inch, (TL-SG1016D), 24 luni g
- Număr anunț
- DA23084262
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA ILFOV (CUI 10086689)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE MAX SRL (CUI RO10839469)
- Cod CPV
- 32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 798 RON
- Valoare atribuită
- 798 RON
- Data publicării
- 21.05.2019 09:05
- Termen limită
- 26.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 09:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
798 RON
din 798 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro