Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bibleorafturi pentru Proiecte,Folie de Protectie
- Număr anunț
- DA23080774
- Autoritate contractantă
- COMUNA PAULESTI (CUI 3897025)
- Furnizor / câștigător
- LIBRARIILE COMPAS S.R.L. (CUI RO27242324)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 481,68 RON
- Valoare atribuită
- 481,68 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 14:50
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 08:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
481,68 RON
din 481,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro