Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Demontat/Montat, reparat si V.M. contor E.T.
- Număr anunț
- DA23076580
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ALEXANDRU DAVILA (CUI 29373628)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROVAL-SOUND SRL (CUI RO14365554)
- Cod CPV
- 38421100-3 · Contoare de apa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.189 RON
- Valoare atribuită
- 1.189 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 12:26
- Termen limită
- 26.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 12:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.189 RON
din 1.189 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro