Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet filtre adv1072528

Număr anunț
DA23071899
Autoritate contractantă
Garda de Coasta (CUI 29521430)
Furnizor / câștigător
AUTONOVA SRL (CUI RO14862235)
Cod CPV
42913000-9 · Filtre de ulei, de benzina si filtre de aspiratie a aerului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.515,10 RON
Valoare atribuită
1.515,10 RON
Data publicării
20.05.2019 09:44
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 14:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.515,10 RON

din 1.515,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.